top of page

HAKKIMIZDA

ArtElegans Fotoğraf Hizmetleri

2018 Yılında ArtElegans Fotoğraf Hizmetleri Ltd. adıyla faaliyete geçen firmamız kurumlara yönelik profesyonel fotoğraf hizmetleri vermektedir. Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda mimari, endüstriyel, ürün, portre ve etkinlik fotoğrafı çekim hizmetlerini, alanlarında uzmanlaşmış personeli ve geniş ekipman parkuru ile sunmaktadır.

Artelegans Ofis -4.jpeg

2021 Yılında hizmet çeşitliliğine tanıtım videoları ve havadan video çekimini de ekleyen firmamız 2022 yılında ise ArtElegans bünyesinde kurulan Fotoğraf Akademisi ile hem bireylere hem de kurumlara yönelik çeşitli fotoğraf atölyeleri, sergileri ve kulüp çalışmaları yürütmeye başlamıştır. Özellikle personel motivasyonuna ve verimliliğine yönelik yapılan fotoğraf atölyeleri ve etkinlikleri ile kurumlar için farklı bir hizmet sunmaktadır.

 

Çalışmalarında öncelikle kurumunuzun ihtiyaçlarını ortaya çıkaran ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan firmamız, bir yandan bu çözümleri görsel estetiğe verdiği önemle zenginleştirmektedir. Kurum kimliği oluşturma çalışmalarınızda, ürün tanıtımlarınızda, organizasyonlarınızda, personel motivasyon çalışmalarınızda sizi dinleyen, anlayan ve en etkili çözümler ile yaklaşan firmamız fotoğraf ve video konusundaki ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında sunmaktadır.

Ekibimiz

Artelegans-4.jpg

Mehmet ÖNENGÜT

Kurucu, Mimari Fotoğrafçı, Hava Fotoğrafçısı

Artelegans-5.jpg

Nilüfer COŞKUNIŞIK

Retoucher, Ürün Fotoğrafçısı

Artelegans-2.jpg

Cem ÖZBEK

Eğitim Danışmanı

Artelegans-3.jpg

Berkan KÜÇÜKGÜL

Video ve İçerik Üretici, Portre Fotoğrafçısı

Artelegans-1.jpg

Erdem AKKOCA

Görsel Hikaye Danışmanı, Eğitim Uzmanı

bottom of page